Nasza super wycieczka do Pilczycy!
24 czerwca uczniowie klasy IV uczestniczyli w wyjściu integracyjnym nad zalew w Pilczycy, gdzie spędzili dzień pełen słońca i wspólnej zabawy. Najpierw świetnie bawili się na placu zabaw, a gdy opadli z sił, rozłożyli koce na trawie, by wspólnie grać w ulubione planszówki. Zwieńczeniem wycieczki było klasowe ognisko zorganizowane przy wsparciu rodziców, którym serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie. Samodzielne pieczenie kiełbasek na długich kijkach, słodkie pianki i mnóstwo rozmów sprawiły dzieciom ogromną radość. Uczniowie wrócili pachnąc dymem, odrobinę zmęczeni, ale przede wszystkim bardzo szczęśliwi!
Wychowawca klasy IV – Beata Bąk
Zdjęcia TUTAJ: