
Konkurs „Kangur Matematyczny”
W naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”. W tegorocznej edycji udział wzięło 17 uczniów z klas II–VIII, którzy zmierzyli się z wymagającymi zadaniami rozwijającymi logiczne myślenie i umiejętności matematyczne. Z radością informujemy, że aż 10 uczniów zdobyło wyróżnienia. Wśród nich znaleźli się: Julia Ludynia (IV), Katarzyna Borowiecka




