
Edukacja z Wojskiem – praktyczne zajęcia w naszej szkole
W ramach programu „Edukacja z Wojskiem” uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez żołnierzy Wojska Polskiego. Tematem spotkania była ewakuacja w sytuacjach zagrożenia, zasady postępowania oraz nauka udzielania pierwszej pomocy. Uczniowie dowiedzieli się, jak zachować się podczas nagłej ewakuacji, jak przygotować się na różne scenariusze oraz jak pomagać sobie




