Aktualności

00000614 134505(0)

Srebro i Brąz Lolka w Lidze „Świętokrzyskich Czwórek”!!!

W dniu dzisiejszym (14.06.) w Zagnańsku odbył się Wielki Finał Ligi „Świętokrzyskich Czwórek” – Sezon 2024/2025. 13 drużyn z całego Województwa rywalizowało przez pół roku w rozgrywkach ligowych by na koniec spotkać się w Turnieju Finałowym, który wyłonił ostatecznych zwycięzców. W zmaganiach ligowych uczestniczyły dwie drużyny UKS LOLEK Kluczewsko. Jedna

oplus 32

Bajkowy świat „Jasia i Małgosi”

13 czerwca dzieci grup przedszkolnych „Pszczółki” i „Słoneczka” wyruszyły na wspólną wycieczkę autobusem do Domu Kultury we Włoszczowie na spektakl wystawiony przez Poznański Teatr Aktora pt: „Jaś i Małgosia”. Piękna muzyczna opowieść przeniosła dzieci w bajkowy świat pełen emocji i wzruszeń oraz zabawnych scen przepełnionych humorem. Wspaniałe efekty świetlne, kolorowe

0250612 152646

„Lolki” rozwaliły system!!! Awansowały do Mistrzostw Polski w Kołobrzegu!

Dwa Mistrzostwa Województwa, jedno Wicemistrzostwo i 2 Trzecie Miejsca przywożą Minisiatkarki UKS Lolek Kluczewsko z Finału Wojewódzkiego w Minisiatkówce Plażowej o Puchar Kinder Joy of Moving!!! Finał odbył się 12 czerwca na boiskach Politechniki Kieleckiej w trzech kategoriach wiekowych: U-12, U-13 i U-14. Dla zawodniczek Lolka był to absolutny debiut

933df262 6b0e 4538 a3ee 07d2a97cd5e0

Wycieczka rowerowa harcerzy do DOJO Europejskiego Centrum Budo

Dnia 11 czerwca 2025r. grupa harcerzy z naszej szkoły wybrała się na wycieczkę rowerową do DOJO Europejskiego Centrum Budo w Starej Wsi. Celem wycieczki było zwiedzenie obiektu, poznanie tradycji i technik różnych sztuk walki oraz integracja drużyny. Podczas drogi do DOJO zatrzymaliśmy się w Żelaźnicy przy obelisku, gdzie uczniowie zapoznali

10250608 103917

SP Kluczewsko XIII drużyną Polski w Minisiatkówce Dziewcząt!!!

W dniach 5-8 czerwca w Grudziądzu w Województwie Kujawsko-Pomorskim odbywał się Finał Ogólnopolski Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej 4-ki Dziewcząt czyli oficjalne Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych. W ty m roku w zawodach zagrało 15 zespołów. 14 Mistrzów Województw i Wicemistrz Kujawsko – Pomorskiego. Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Pawła

złote szkoły

Jesteśmy laureatem V edycji programu „Złote Szkoły NBP”! Nasza szkoła w Złotej Setce!

Z dumą informujemy, że nasza szkoła otrzymała tytuł laureata V edycji ogólnopolskiego programu „Złote Szkoły NBP”, organizowanego przez Narodowy Bank Polski. Co więcej, znaleźliśmy się w Złotej Setce – gronie 100 najlepszych szkół w całej Polsce, które w sposób szczególny wyróżniły się zaangażowaniem, pomysłowością i jakością działań edukacyjnych w zakresie

Przejdź do treści