
Szkolny Mistrz Szachów
23 czerwca 2025 odbyło się uroczyste zakończenie konkursu Szkolny Mistrz Szachów. Młodzi szachiści z naszej szkoły przez cały rok szkolny doskonalili swoje umiejętności rozgrywając liczne partie i rozwiązując zadania szachowe. Gromadzili w ten sposób punkty konkursowe. Dziś nastąpiło podsumowanie tych zmagań. Najlepsi zawodnicy to: Miłosz Smoczek (1 – miejsce), Pola




